























Maclean TV MC-419 Wall Mount Bracket 32"-100" VESA 600x400 45kg Tilting Universal Adjustable Spirit Level Accessories Flat Heavy Duty
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Maclean
- Κωδικός: TVAMCNUCH0117
- Βάρος(kg): 1.93kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 4.00cm x 16.00cm x 68.00cm
- EAN: 5902211134060
19,72€
Χωρίς ΦΠΑ: 15,90€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Clamp included | Yes |
| Easy to install | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Height adjustment | No |
| Maximum screen size | 2.54 m (100") |
| Maximum VESA mount | 600 x 400 mm |
| Maximum weight capacity | 80 kg |
| Minimum screen size | 81.3 cm (32") |
| Minimum VESA mount | 100 x 200 |
| Mounting | Wall |
| Mounting kit | Yes |
| Number of displays supported | 1 |
| Orientation | Landscape/Portrait |
| Product colour | White Aluminium |
| Suitable for TV | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tiltable | Y |
| Warnings | Do not exceed the maximum user weight recommended by the manufacturer. |