

















Maclean MC-881 TV bracket 37-80 " Black max Vesa 600x400 60kg
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Maclean
- Κωδικός: WLONONWCRBEUU
- Βάρος(kg): 8.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 9.00cm x 45.00cm x 35.00cm
- EAN: 5902211116127
77,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 62,10€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth (max) | 39.8 cm |
| Distance to the wall (max) | 42.5 cm |
| Distance to the wall (min) | 7.7 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 425 mm |
| Height adjustment | No |
| Maximum screen size | 2.03 m (80") |
| Maximum VESA mount | 600 x 400 mm |
| Maximum weight capacity | 60 kg |
| Minimum screen size | 94 cm (37") |
| Mounting kit | Yes |
| Mounting type | Wall |
| Product colour | Black |
| Width | 650 mm |
