













Maclean MC-679 Wall LED / PLASMA / LCD TV bracket - max. 80kg
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Maclean
- Κωδικός: WLONONWCRFPDZ
- Βάρος(kg): 16.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 58.10cm x 118.00cm x 9.50cm
- EAN: 5902211102120
131,94€
Χωρίς ΦΠΑ: 106,41€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Distance to the wall (max) | 62.5 cm |
| Distance to the wall (min) | 7 cm |
| Guarantee | F024M |
| Housing material | Steel |
| Maximum screen size | 2.54 m (100") |
| Maximum VESA mount | 900 x 600 mm |
| Maximum weight capacity | 80 kg |
| Minimum screen size | 152.4 cm (60") |
| Minimum VESA mount | 200 x 200 mm |
| Mounting kit | Yes |
| Mounting type | Wall |
| Panel mounting interface | 200 x 400 mm 400 x 600 400 x 400 mm 200 x 200 mm 400 x 800 800 x 600 mm 300 x 300 mm |
| Product colour | Black |
| Suitable for computer monitor | Yes |
| Tilt angle range | 5 - 15 |
| Tiltable | Y |
