






Νέο Προϊόν







LogiLink BP0112 TV mount/stand 177.8 cm (70") Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: LogiLink
- Κωδικός: WLONONWCRPND2
- Βάρος(kg): 3.78kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 38.80cm x 13.80cm x 22.80cm
- EAN: 4052792060195
79,70€
Χωρίς ΦΠΑ: 64,27€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Compliance certificates | RoHS |
| Depth (max) | 43.5 cm |
| Distance to the wall (max) | 44.2 cm |
| Distance to the wall (min) | 7.8 cm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
| Height | 425 mm |
| Housing material | Steel Plastic Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Manual | Yes |
| Maximum screen size | 177.8 cm (70") |
| Maximum VESA mount | 400 x 400 mm |
| Maximum weight capacity | 50 kg |
| Minimum screen size | 81.3 cm (32") |
| Minimum VESA mount | 200 x 100 mm |
| Mounting type | Wall |
| Number of displays supported | 1 |
| Panel mounting interface | 400 x 200 300 x 300 mm 400 x 400 mm 300 x 200 200 x 100 200 x 200 mm 400 x 300 mm |
| Product colour | Black |
| Swivel angle range | -90 - 90 |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 13 |
| Width | 442 mm |
