











LED/LCD TV Wall Mount 37-90 inch 75kg Swivel
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Manhattan
- Κωδικός: WLONONWCRFZEH
- Βάρος(kg): 11.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 9.00cm x 30.50cm x 93.50cm
- EAN: 0766623461290
136,54€
Χωρίς ΦΠΑ: 110,11€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth (max) | 63.5 cm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
| Height | 430 mm |
| Housing material | Steel |
| Manual | Yes |
| Maximum screen size | 2.29 m (90") |
| Maximum VESA mount | 800 x 400 mm |
| Maximum weight capacity | 75 kg |
| Minimum screen size | 94 cm (37") |
| Minimum VESA mount | 200 x 200 mm |
| Mounting type | Wall |
| Number of displays supported | 1 |
| Panel mounting interface | 200 x 200 mm 600 x 400 mm 400 x 400 mm 400 x 200 300 x 300 mm 800 x 400 |
| Product colour | Black |
| Swivel angle range | -60 - 60 |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -15 - 5 |
| Weight | 10.5 kg |
| Width | 885 mm |
