





























Kensington SmartFit One-Touch Height-Adjustable Dual Monitor Arm
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Kensington
- Κωδικός: WLONONWCRSON6
- Βάρος(kg): 7.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 110.00cm x 13.20cm x 67.00cm
- EAN: 0085896596011
314,30€
Χωρίς ΦΠΑ: 253,47€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Angle of rotation | 90 |
| Desk thickness (max) | 8.5 cm |
| Desk thickness (min) | 1 cm |
| Grommet mount desk thickness (max) | 5 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment range | 170 - 505 mm |
| Height adjustment type | Gas spring |
| Maximum screen size | 86.4 cm (34") |
| Maximum weight capacity | 18 kg |
| Maximum weight capacity (per curved/ultra-wide display) | 9 kg |
| Maximum weight capacity (per display) | 9 kg |
| Minimum screen size | 33 cm (13") |
| Mounting | Clamp |
| Mounting type | Desk |
| Number of displays supported | 2 |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Swivel angle | 90 |
| Swivelling | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| VESA mount included | Yes |
| Weight | 7 kg |
