

















Ergotron LX Pro Series 45-682-293 monitor mount / stand 86.4 cm (34") Desk Dark Grey
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: ergotron
- Κωδικός: WLONONWCRPAWR
- Βάρος(kg): 5.13kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 41.00cm x 16.00cm x 34.50cm
- EAN: 0698833091595
251,31€
Χωρίς ΦΠΑ: 202,67€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable depth | Yes |
| Angle of rotation | 360 |
| Cable management | Yes |
| Desk thickness (max) | 6 cm |
| Desk thickness (min) | 1 cm |
| Extension arm (max) | 64 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment range | 0 - 330 mm |
| Housing material | Aluminium |
| Maximum screen size | 86.4 cm (34") |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Maximum weight capacity | 10 kg |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Mounting | Clamp |
| Mounting type | Desk |
| Number of displays supported | 1 |
| Orientation | Landscape/Portrait |
| Package depth | 350 mm |
| Package height | 165 mm |
| Package weight | 5.17 kg |
| Package width | 415 mm |
| Pivot angle | 0 - 180 |
| Product colour | Dark Grey |
| Rotating | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -70 - 15 |
| Turn angle | 360 |
| Warranty period | 10 year(s) |
| Weight | 3.67 kg |
