























Equip 17"-35" Heavy-Duty Dual Monitor Desk Mount Bracket, Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: EQUIP
- Κωδικός: WLONONWCRPS19
- Βάρος(kg): 10.35kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 40.00cm x 17.00cm x 35.00cm
- EAN: 4015867236079
273,05€
Χωρίς ΦΠΑ: 220,20€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Angle of rotation | 360 |
| Cable management | Yes |
| Compliance certificates | RoHS REACH |
| Country of origin | China |
| Depth | 133 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 8529909090 |
| Height | 530 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment range | 181 - 450 mm |
| Height adjustment type | Gas spring |
| Housing material | Aluminium Plastic Stainless steel |
| Manual | Yes |
| Master (outer) case gross weight | 15.9 kg |
| Master (outer) case height | 285 mm |
| Master (outer) case length | 320 mm |
| Master (outer) case width | 435 mm |
| Maximum screen size | 88.9 cm (35") |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Maximum weight capacity | 40 kg |
| Maximum weight capacity (per display) | 20 kg |
| Minimum screen size | 43.2 cm (17") |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Mounting | Clamp/Grommet |
| Mounting type | Desk |
| Number of displays supported | 2 |
| Package depth | 300 mm |
| Package height | 132 mm |
| Package weight | 7.4 kg |
| Package width | 418 mm |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm 75 x 75 mm |
| Product colour | Black |
| Products per master (outer) case | 2 pc(s) |
| Rotating | Yes |
| Screws included | Yes |
| Sustainability compliance | Yes |
| Swivel angle range | -90 - 90 |
| Swivelling | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -20 - 50 |
| Weight | 6.42 kg |
| Width | 1033 mm |
