












Νέο Προϊόν













Equip 17"-32" Single Monitor Wall-Mounted Bracket, Arm length:334mm
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: EQUIP
- Κωδικός: WLONONWCRPNGG
- Βάρος(kg): 3.78kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 38.80cm x 13.80cm x 22.80cm
- EAN: 4015867229347
78,55€
Χωρίς ΦΠΑ: 63,35€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Angle of rotation | 360 |
| Cable management | Yes |
| Compliance certificates | RoHS |
| Country of origin | China |
| Depth | 321 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 117 mm |
| Housing material | Stainless steel Aluminium Plastic |
| Manual | Yes |
| Maximum screen size | 81.3 cm (32") |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Maximum weight capacity | 9 kg |
| Minimum screen size | 43.2 cm (17") |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Mounting | Screws |
| Mounting kit | Yes |
| Mounting type | Wall |
| Number of displays supported | 1 |
| Package depth | 90 mm |
| Package height | 440 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 1.74 kg |
| Package width | 195 mm |
| Pan range | -90 - 90 |
| Product colour | Black |
| Rotating | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -45 - 90 |
| Weight | 1.28 kg |
| Width | 315 mm |
