

















Equip 17"-32" Dual Monitor Desk Mount Bracket
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: EQUIP
- Κωδικός: WLONONWCROUEW
- Βάρος(kg): 10.35kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 40.00cm x 17.00cm x 35.00cm
- EAN: 4015867225370
162,57€
Χωρίς ΦΠΑ: 131,10€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Angle of rotation | 360 |
| Cable management | Yes |
| Country of origin | China |
| Depth | 715 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
| Height | 940 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment type | Gas spring |
| Housing material | Aluminium |
| Manual | Yes |
| Master (outer) case gross weight | 5.52 kg |
| Master (outer) case height | 385 mm |
| Master (outer) case length | 153 mm |
| Master (outer) case width | 242 mm |
| Maximum screen size | 81.3 cm (32") |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Maximum weight capacity | 18 kg |
| Maximum weight capacity (per display) | 9 kg |
| Minimum screen size | 43.2 cm (17") |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Mounting | Clamp |
| Mounting type | Desk |
| Number of displays supported | 2 |
| Package depth | 153 mm |
| Package height | 385 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 5.52 kg |
| Package width | 242 mm |
| Product colour | Black |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -35 - 35 |
| Weight | 4.8 kg |
| Width | 123 mm |
