















Digitus Single Monitor Mount, 57", 27 kg
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DIGITUS
- Κωδικός: WLONONWCROZY2
- Βάρος(kg): 5.92kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.50cm x 13.30cm x 43.40cm
- EAN: 4016032505938
183,66€
Χωρίς ΦΠΑ: 148,12€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Angle of rotation | 180 |
| Cable management | Yes |
| Clamp mount desk thickness (max) | 4.5 cm |
| Depth | 156 mm |
| Desk thickness (max) | 4.5 cm |
| Desk thickness (min) | 1.2 cm |
| Extension arm (max) | 56.3 cm |
| Feet | Yes |
| Feet colour | Black |
| Guarantee | G024M |
| Height | 723 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment type | Manual |
| Housing material | Plastic Aluminium Steel |
| Maximum screen size | 144.8 cm (57") |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Maximum weight capacity | 27 kg |
| Maximum weight capacity (per display) | 27 kg |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Mounting | Clamp |
| Mounting kit | Yes |
| Mounting type | Desk |
| Number of displays supported | 1 |
| Orientation | Landscape/Portrait |
| Package depth | 195 mm |
| Package height | 133 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 5.79 kg |
| Package width | 433 mm |
| Pivot angle | -90 - 90 |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rotating | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -75 - 75 |
| Weight | 4.8 kg |
| Width | 634 mm |
