



































DELL Dual Monitor Arm MDA20
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Dell
- Κωδικός: TVADELUCH0005
- Βάρος(kg): 10.51kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.00cm x 35.00cm x 46.00cm
- EAN: 5397184200261
380,03€
Χωρίς ΦΠΑ: 306,48€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable depth | Yes |
| Guarantee | F012M |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum screen size | 68.6 cm (27") |
| Maximum weight capacity | 10 kg |
| Minimum screen size | 48.3 cm (19") |
| Mounting type | Desk |
| Number of displays supported | 2 |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Pivot angle | -90 - 90 |
| Product colour | Black |
| Swivel angle | 180 |
| Tilt angle range | -35 - 80 |
| Warnings | Do not exceed the maximum user weight recommended by the manufacturer. |
| Weight | 8.62 kg |
