











BakkerElkhuizen BE Flexible Single Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSLF5
- Βάρος(kg): 3.11kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 45.00cm x 23.10cm x 13.00cm
- EAN: 8719274677017
201,89€
Χωρίς ΦΠΑ: 162,82€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Angle of rotation | 360 |
| Cable management | Yes |
| Clamp included | Yes |
| Clamp mount desk thickness (max) | 8 cm |
| Country of origin | China |
| Customs product code (TARIC) | 8473308000 |
| Depth | 98 mm |
| Depth adjustment range | 170 - 582 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Height | 485 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment range | 126 - 485 mm |
| Housing material | Plastic Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) Aluminium Steel |
| Manual | Yes |
| Maximum screen size | 88.9 cm (35") |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Maximum weight capacity | 10 kg |
| Minimum screen size | 43.2 cm (17") |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Mounting | Clamp |
| Mounting type | Desk |
| Number of arms | 1 |
| Number of displays supported | 1 |
| Package depth | 440 mm |
| Package height | 125 mm |
| Package weight | 3.06 kg |
| Package width | 211 mm |
| Pallet gross height | 2.15 m |
| Pallet gross length | 120 cm |
| Pallet gross weight | 595 g |
| Pallet gross width | 80 cm |
| Pan range | -180 - 180 |
| Panel mounting interface | 100 x 100 75 x 75 |
| Product colour | Black |
| Products per pallet | 180 pc(s) |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -180 - 180 |
| Weight | 2.3 kg |
| Width | 387 mm |
