







B-Tech Universal Flat Screen Ceiling Mount with Tilt (VESA 400) - 1m 50mm Pole
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: B TECH
- Κωδικός: WLONONWCRIOBN
- Βάρος(kg): 4.70kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 40.00cm x 15.50cm x 28.00cm
- EAN: 5019318089800
241,04€
Χωρίς ΦΠΑ: 194,39€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cable management | Yes |
| Depth | 150 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 83024200 |
| Height | 1003 mm |
| Master (outer) case 2 volume | 0.041 cm |
| Master (outer) case 2 weight | 1.93 kg |
| Master (outer) case 3 volume | 0.003 cm |
| Master (outer) case gross weight | 7.48 kg |
| Maximum screen size | 165.1 cm (65") |
| Maximum VESA mount | 600 x 400 mm |
| Maximum weight capacity | 50 kg |
| Minimum screen size | 99.1 cm (39") |
| Minimum VESA mount | 400 x 400 mm |
| Mounting type | Ceiling |
| Number of displays supported | 1 |
| Product colour | Black |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Quantity per master (outer) case 2 | 1 pc(s) |
| Tilt angle range | -15 - 15 |
| Width | 620 mm |
