







Portable analog AM/FM radio BLOW RA9 V.2"
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: BLOW
- Κωδικός: OAVBLOBUD0001
- Βάρος(kg): 1.81kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 16.00cm x 26.50cm x 17.20cm
- EAN: 5900804135838
41,91€
Χωρίς ΦΠΑ: 33,80€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Antenna | Telescopic |
| Bluetooth | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Depth | 160 mm |
| Display type | TFT |
| Guarantee | F024M |
| Headphone output | Yes |
| Height | 170 mm |
| Integrated clock | Yes |
| Mains power | Yes |
| Product colour | Bronze Black |
| Radio type | Portable |
| RMS rated power | 2 W |
| Supported radio bands | AM / FM |
| Warnings | Product not intended for use by children without adult supervision. Avoid contact with water. Do not open the unit - risk of electric shock. |
| Weight | 1.8 kg |
| Width | 260 mm |
