



















Denver CRQ-107 Digital alarm clock Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: denver
- Κωδικός: WLONONWCRBEOP
- Βάρος(kg): 0.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.00cm x 34.50cm x 19.50cm
- EAN: 5706751050008
71,73€
Χωρίς ΦΠΑ: 57,85€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Audible alarm type | Radio/Buzzer |
| Audible alarm(s) | Yes |
| Batteries required | Yes |
| Battery type | CR-2032 |
| Built-in radio | Yes |
| DC input voltage | 5 V |
| DC-in jack | Yes |
| Depth | 134 mm |
| Dimmable | Yes |
| Display diagonal | 2.29 cm (0.9") |
| Display type | LED |
| FM radio | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 60 mm |
| Integrated clock | Yes |
| Manual | Yes |
| On/off button | Yes |
| Power source | AC/Battery |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Shape | Rectangle |
| Sleep timer | Yes |
| Snooze function | Yes |
| Supported radio bands | PLL |
| Time format | 24h |
| Type | Digital alarm clock |
| USB charging | Yes |
| USB charging port | Yes |
| Volume control | Buttons |
| Warnings | Do not open the unit - risk of electric shock. |
| Weight | 480 g |
| Width | 140 mm |
