





























Nedis FM Radio
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: nedis
- Κωδικός: WLONONWCRTAAK
- Βάρος(kg): 2.55kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 49.20cm x 21.60cm x 33.80cm
- EAN: 5412810326266
95,91€
Χωρίς ΦΠΑ: 77,35€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| Antenna type | External |
| AUX in | Yes |
| Battery type | C |
| Battery voltage | 1.5 V |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth profiles | AVRCP A2DP |
| Bluetooth range | 10 m |
| Bluetooth version | 4.2 |
| Built-in display | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Coloration | Monochromatic |
| DC input voltage | 9 V |
| DC-in jack | Yes |
| Depth | 198 mm |
| Display number of colours | Monochrome |
| Driver unit | 6 cm |
| FM band range | 87.5 - 108 MHz |
| Guarantee | G024M |
| Handle(s) | Yes |
| Height | 280 mm |
| International Protection (IP) code | IPX5 |
| Master (outer) case gross weight | 10.6 kg |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 5412810384358 |
| Master (outer) case height | 350 mm |
| Master (outer) case length | 425 mm |
| Master (outer) case width | 415 mm |
| Material | Rubber Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| MP3 playback | No |
| Number of batteries supported | 6 |
| Number of built-in speakers | 1 |
| Package depth | 205 mm |
| Package height | 330 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 2.55 kg |
| Package width | 200 mm |
| Packaging content | Jobsite radio Power cable Quick start guide |
| PLL synthesizer | Yes |
| Power cable length | 1.5 m |
| Power plug type | Type C |
| Power source | AC/Battery |
| Product colour | Yellow Black |
| Products per master (outer) case | 4 pc(s) |
| Projection | No |
| Protection features | Shock resistant |
| Quick start guide | Yes |
| Radio type | Worksite |
| RMS rated power | 15 W |
| Supported radio bands | FM |
| Tuner type | Digital |
| Volume control | Buttons |
| Weight | 2.19 kg |
| Width | 194 mm |
