













Denver DAB-46DARK GREY radio Internet Analog & digital Black, Brown
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: denver
- Κωδικός: WLONONWCRCBPS
- Βάρος(kg): 0.70kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.50cm x 25.00cm x 13.80cm
- EAN: 5706751042843
78,35€
Χωρίς ΦΠΑ: 63,19€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Alarm clock | Yes |
| Antenna type | External |
| Apple docking compatibility | Not supported |
| Built-in display | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Compatible battery sizes | AA |
| DC input voltage | 5 V |
| DC-in jack | Yes |
| Depth | 170 mm |
| Display type | LCD |
| Docking station included | No |
| Guarantee | F024M |
| Headphone outputs | 1 |
| Height | 95 mm |
| MP3 playback | No |
| Number of batteries supported | 4 |
| Number of built-in speakers | 1 |
| Package depth | 107 mm |
| Package height | 136 mm |
| Package width | 252 mm |
| Power source | AC/Battery |
| Product colour | Black Bronze |
| Products per intermodal container (20ft) | 3920 pc(s) |
| Products per intermodal container (40ft, HC) | 9856 pc(s) |
| Radio type | Internet |
| RMS rated power | 2 W |
| Supported radio bands | DAB+ FM |
| Thermometer | No |
| Tuner type | Analog & digital |
| Volume control | Rotary |
| Warnings | The product may emit radio waves that may interfere with other electronic devices. Do not open the appliance housing - risk of electric shock. Avoid contact with liquids as this may cause electric shock. |
| Weight | 1.1 kg |
| Width | 103 mm |
