







Albrecht Klaro Stereo portable speaker White 4 W
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MIDLAND
- Κωδικός: WLONONWCROXYB
- Βάρος(kg): 1.08kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.80cm x 17.80cm x 10.80cm
- EAN: 4032661241009
199,50€
Χωρίς ΦΠΑ: 160,89€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3.5 mm connector | Yes |
| AC adapter included | No |
| AUX in | Yes |
| Battery capacity | 2500 mAh |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery type | Built-in battery |
| Battery voltage | 3.7 V |
| Built-in microphone | No |
| Cables included | AUX, USB Type-C |
| Card reader integrated | No |
| Connectivity technology | Wireless |
| Depth | 82 mm |
| FM radio | No |
| Guarantee | G024M |
| Number of speakers | 2 |
| Power source type | Battery |
| Product colour | White |
| Product type | Stereo portable speaker |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Recommended usage | TV |
| RMS rated power | 4 W |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Weight | 520 g |
| Width | 160 mm |
