

















Aiwa BBTC-550BK portable stereo system Digital 6 W Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: aiwa
- Κωδικός: OAVAWARAP0003
- Βάρος(kg): 2.06kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.00cm x 31.50cm x 15.50cm
- EAN: 8435256897708
113,17€
Χωρίς ΦΠΑ: 91,26€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 230 V |
| Audio formats supported | MP3 |
| AUX in | Yes |
| Backlight colour | Blue |
| Backlight display | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Built-in display | Yes |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Cassette deck | Yes |
| Clock function | Yes |
| Control type | Buttons, Rotary |
| Depth | 230 mm |
| Disc types supported | CD-RW CD-R CD |
| Display type | LCD |
| Guarantee | F024M |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Headphone out | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Height | 138 mm |
| MP3 playback | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Optical drive type | Player |
| Playback modes | Next Repeat Pause Program Play Previous |
| PLL synthesizer | Yes |
| Power source | AC |
| Preset stations quantity | 40 |
| Product colour | Black |
| Quantity | 1 |
| RMS rated power | 6 W |
| Supported radio bands | PLL FM |
| Tuner type | Digital |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| USB direct playback | Yes |
| Volume control | Rotary |
| Weight | 1.5 kg |
| Width | 298 mm |
