

















Turntable Denver VPL-130 with USB
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: denver
- Κωδικός: WLONONWCRIAKF
- Βάρος(kg): 2.92kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 34.00cm x 38.80cm x 15.50cm
- EAN: 5706751079436
95,12€
Χωρίς ΦΠΑ: 76,71€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter frequency | 50/60 Hz |
| AC adapter input voltage | 100-240 V |
| AC adapter output current | 1 A |
| AC adapter output voltage | 5 V |
| Accessories included | Power adaptor |
| Autostop | Yes |
| AUX in | Yes |
| Batteries required | No |
| Bluetooth | No |
| Brake system | Electronic brake |
| Built-in amplifier | Yes |
| Built-in display | No |
| Built-in radio | No |
| Cassette player | No |
| CD player | No |
| Clock function | No |
| Compliance certificates | CE |
| Connection to PC | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| LED indicators | Power |
| Line outputs (RCA) | 2 |
| Motor type | DC motor |
| MP3 playback | No |
| Number of speakers | 2 |
| Number of speeds | 3 |
| On/off switch | Yes |
| Operation | Automatic |
| Package type | Box |
| Peak Music Power Output (PMPO) | 20 W |
| Plug and Play | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.06 W |
| Power supply type | AC |
| Product colour | Beige |
| Quantity | 1 |
| RMS rated power | 1 W |
| Shape | Straight tonearm |
| Turntable speeds | 33 1/3 78 RPM 45 RPM |
| Type | Direct drive audio turntable |
| USB port | Yes |
| Volume control | Rotary |
