













Gramofon ADLER AD 1915
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Adler
- Κωδικός: OAVADLGRA0010
- Βάρος(kg): 8.90kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 42.00cm x 36.50cm x 50.50cm
- EAN: 5905575907615
129,64€
Χωρίς ΦΠΑ: 104,55€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter output current | 2 A |
| AC adapter output voltage | 12 V |
| Audio RCA outputs | 2 |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Guarantee | F024M |
| Motor type | DC motor |
| Nominal speeds | 75 RPM 33 1/3 45 RPM |
| Package depth | 402 mm |
| Package height | 348 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 8.9 kg |
| Package width | 488 mm |
| Platter material | Ceramic |
| Product colour | Black |
| Quantity | 1 |
| Speaker power | 10 W |
| Speakers | 2 |
| Type | Belt-drive audio turntable |
| USB direct playback | Yes |
| USB direct recording | Yes |
| USB ports quantity | 1 |
| Weight | 6.49 kg |
