







Denver VPR-250
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: denver
- Κωδικός: WLONONWCRAOT7
- Βάρος(kg): 7.79kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 40.50cm x 32.50cm x 47.80cm
- EAN: 5706751066849
150,62€
Χωρίς ΦΠΑ: 121,47€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter frequency | 50 Hz |
| AC adapter input voltage | 230 V |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 4.0 |
| Built-in amplifier | Yes |
| Built-in radio | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Housing material | Wood |
| Line outputs (RCA) | 1 |
| MP3 playback | Yes |
| Nominal speeds | 78 RPM 33 1/3 45 |
| Number of speakers | 2 |
| Power supply type | AC |
| Product colour | Grey Black |
| RMS rated power | 6 W |
| USB ports quantity | 1 |
