









DENVER VPL-120 - pladespiller
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: denver
- Κωδικός: WLONONWCRBET4
- Βάρος(kg): 3.12kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 39.00cm x 34.00cm x 15.90cm
- EAN: 5706751027703
88,45€
Χωρίς ΦΠΑ: 71,33€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 45 rpm adapter | Yes |
| AC adapter frequency | 50 Hz |
| AC adapter input voltage | 230 V |
| Autostop | Yes |
| AUX in | Yes |
| Built-in amplifier | Yes |
| Depth | 352 mm |
| Dust cover included | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Headphone outputs | 1 |
| Height | 115 mm |
| Line outputs (RCA) | 2 |
| Nominal speeds | 78 RPM 33 1/3 45 |
| Number of speakers | 2 |
| On/off switch | Yes |
| Package depth | 385 mm |
| Package height | 348 mm |
| Package width | 153 mm |
| Product colour | Blue |
| Products per intermodal container (20ft) | 1220 pc(s) |
| Products per intermodal container (40ft, HC) | 2956 pc(s) |
| Quantity | 1 |
| RMS rated power | 2 W |
| Shape | Straight tonearm |
| Tone control | Yes |
| USB ports quantity | 1 |
| USB version | 2.0 |
| Volume control | Rotary |
| Warnings | Do not expose the device to high humidity or direct sunlight. Avoid contact with flammable liquids and gases to prevent the risk of fire. Read the user manual before first use. |
| Weight | 3.15 kg |
| Width | 265 mm |
