













DENVER MRD-51 - audiosystem
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: denver
- Κωδικός: WLONONWCRBEU7
- Βάρος(kg): 7.84kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 39.90cm x 57.00cm x 26.80cm
- EAN: 5706751049286
248,87€
Χωρίς ΦΠΑ: 200,70€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter input voltage | 230 V |
| AUX in | Yes |
| Backlight colour | Blue |
| Backlight display | Yes |
| Built-in amplifier | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Built-in radio | Yes |
| Cables included | AC |
| Cassette player | Yes |
| CD player | Yes |
| Depth | 350 mm |
| Display type | LCD |
| Guarantee | G024M |
| Height | 220 mm |
| Housing material | Wood |
| MP3 playback | Yes |
| Nominal speeds | 33 1/3 78 RPM 45 |
| Number of speakers | 2 |
| Operation | Automatic |
| Package depth | 385 mm |
| Package height | 265 mm |
| Package width | 560 mm |
| Power supply type | AC |
| Product colour | Black |
| Products per intermodal container (20ft) | 482 pc(s) |
| Products per intermodal container (40ft, HC) | 1134 pc(s) |
| RMS rated power | 5 W |
| Supported radio bands | FM DAB |
| USB ports quantity | 1 |
| Volume control | Rotary |
| Warnings | Read the user manual before first use. Avoid contact with flammable liquids and gases to prevent the risk of fire. Do not expose the device to high humidity or direct sunlight. |
| Weight | 6.92 kg |
| Width | 515 mm |
