

















Denver MCR-50 audio turntable Brown
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: denver
- Κωδικός: WLONONWCRPRAN
- Βάρος(kg): 8.65kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 38.60cm x 26.60cm x 56.00cm
- EAN: 5706751030567
226,35€
Χωρίς ΦΠΑ: 182,54€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter frequency | 50/60 Hz |
| AC adapter input voltage | 110 - 230 V |
| Built-in display | Yes |
| Cassette player | Yes |
| CD player | Yes |
| Display type | LCD |
| Guarantee | G024M |
| Headphone outputs | 1 |
| Interface | USB |
| MP3 playback | Yes |
| Nominal speeds | 45 78 RPM 33 1/3 |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Number of speakers | 2 |
| Power supply type | AC |
| Product colour | Bronze |
| Product dimensions (WxHxD) | 490 x 210 x 330 mm |
| RMS rated power | 5 W |
| Supported radio bands | FM AM |
| USB ports quantity | 1 |
| USB version | 2.0 |
| Weight | 8.5 kg |
