



Xiaomi Mi TV Box S (3rd Generation) EU Multimedia Player
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Xiaomi
- Κωδικός: WLONONWCRJGW3
- Βάρος(kg): 0.34kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 4.50cm x 17.00cm x 10.50cm
- EAN: 6941948704916
109,58€
Χωρίς ΦΠΑ: 88,37€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| Audio decoding technologies | Dolby Atmos DTS:X |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Cables included | HDMI |
| Card reader integrated | No |
| Depth | 97 mm |
| Ethernet LAN | No |
| Frame rate | 60 fps |
| Frequency band | 2.4/5 GHz |
| Guarantee | F024M |
| HD type | 4K Ultra HD |
| HDMI | Yes |
| HDMI version | 2.1 |
| Height | 17 mm |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) Dolby Vision |
| Internal memory | 2048 MB |
| Internal storage capacity | 32 GB |
| Manual | Yes |
| Maximum video resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Operating system installed | Android |
| Processor architecture | Cortex-A55 |
| Processor cores | 4 |
| Processor frequency | 2.5 GHz |
| Product colour | Black |
| Remote control included | Yes |
| Supported video modes | 2160p |
| USB port type | USB Type-A |
| USB ports quantity | 1 |
| USB version | 2.0 |
| Virtual assistant | Google Assistant |
| Weight | 91.2 g |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Width | 97 mm |
