



Amazon Fire TV Stick 4K Select 4K Ultra HD Fire OS Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Amazon
- Κωδικός: WLONONWCRPR62
- Βάρος(kg): 0.29kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 13.50cm x 15.50cm x 5.50cm
- EAN: 0840268951313
74,14€
Χωρίς ΦΠΑ: 59,79€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Yes |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Depth | 108.2 mm |
| Guarantee | G024M |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Height | 14 mm |
| Internal memory | 1000 MB |
| Internal memory type | LPDDR4 |
| Operating system installed | Fire OS |
| Package depth | 55.9 mm |
| Package height | 158.4 mm |
| Package weight | 280 g |
| Package width | 133 mm |
| Power source | USB |
| Processor cores | 4 |
| Processor frequency | 1.7 GHz |
| Processor manufacturer | MediaTek |
| Product colour | Black |
| Remote control included | Yes |
| Video apps | Amazon Prime Video, Netflix, RaiPlay |
| Voice control | Yes |
| Weight | 42 g |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Width | 29.9 mm |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
