



Amazon Fire TV Stick 4K Plus HDMI 4K Ultra HD Fire OS Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Amazon
- Κωδικός: WLONONWCRPANF
- Βάρος(kg): 0.05kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 13.00cm x 16.00cm x 5.50cm
- EAN: 0840414685338
99,68€
Χωρίς ΦΠΑ: 80,39€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| Audio decoders | Dolby Digital Plus DTS DTS-HD Dolby MAT Dolby Atmos Dolby AC3 Dolby TrueHD Dolby AC4 |
| Audio formats supported | DTS FLAC AAC-LC AAC+ MP3 AC4 eAAC+ WAV Vorbis AMR-NB EAC3 AAC-ELD PCM AC3 |
| Batteries included | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Yes |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Cables included | AC HDMI |
| Card reader integrated | No |
| Depth | 99 mm |
| Device interface | HDMI |
| Frame rate | 60 fps |
| Guarantee | G024M |
| HD type | 4K Ultra HD |
| HDCP | Yes |
| HDMI | Yes |
| HDMI version | 2.1 |
| Height | 14 mm |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Image formats supported | GIF JPEG BMP PNG |
| Internal storage capacity | 8 GB |
| Maximum video resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Micro-USB ports quantity | 1 |
| Operating system installed | Fire OS |
| Package type | Box |
| Power source | AC adapter |
| Processor cores | 4 |
| Processor frequency | 1.7 GHz |
| Product colour | Black |
| Quick start guide | Yes |
| Remote control included | Yes |
| Supported video modes | 2160p 1080p 720p |
| Video formats supported | H.264 H.265 VP9 |
| Virtual assistant | Amazon Alexa |
| Voice control | Yes |
| Weight | 43.5 g |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11a Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Width | 30 mm |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
