



Music set Denver MC-5220 Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: denver
- Κωδικός: WLONONWCRIAHD
- Βάρος(kg): 1.32kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.50cm x 34.50cm x 14.50cm
- EAN: 5706751019135
91,79€
Χωρίς ΦΠΑ: 74,02€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Alarm function | Yes |
| Apple docking | No |
| AUX in | Yes |
| Backlight colour | Blue |
| Backlight display | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Card reader integrated | No |
| Cassette deck | No |
| Depth | 305 mm |
| Display type | LCD |
| Guarantee | F024M |
| Headphone outputs | 1 |
| Height | 220 mm |
| Input frequency | 50 Hz |
| Input voltage | 230 V |
| Integrated clock | Yes |
| MP3 playback | No |
| Number of speakers | 2 |
| Optical disc player | Yes |
| Package depth | 337 mm |
| Package height | 215 mm |
| Package width | 144 mm |
| Playback modes | Stop Repeat all Pause Repeat one Play |
| Power source | AC |
| Product colour | Black |
| Products per intermodal container (20ft) | 2260 pc(s) |
| Products per intermodal container (40ft, HC) | 5370 pc(s) |
| Programmable tracks | 20 |
| Remote control included | Yes |
| Supported radio bands | FM |
| USB port | No |
| Wall mountable | Yes |
| Weight | 1.31 kg |
| Wi-Fi | No |
| Width | 110 mm |
