























DENVER MRD-51 - audiosystem
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: denver
- Κωδικός: WLONONWCRDFDN
- Βάρος(kg): 6.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 38.50cm x 56.00cm x 26.50cm
- EAN: 5706751041839
248,89€
Χωρίς ΦΠΑ: 200,72€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter input voltage | 230 V |
| AUX in | Yes |
| Built-in amplifier | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Built-in radio | Yes |
| Cables included | AC |
| Cassette player | Yes |
| CD player | Yes |
| Depth | 350 mm |
| Disc types supported | CD |
| Display type | LCD |
| Guarantee | F024M |
| Height | 220 mm |
| Housing material | Wood |
| MP3 playback | Yes |
| Nominal speeds | 33 1/3 78 RPM 45 |
| Number of speakers | 2 |
| Package depth | 385 mm |
| Package height | 265 mm |
| Package width | 555 mm |
| Power supply type | AC |
| Product colour | Bronze |
| Products per intermodal container (20ft) | 482 pc(s) |
| Products per intermodal container (40ft, HC) | 1134 pc(s) |
| RMS rated power | 5 W |
| Supported radio bands | FM DAB |
| USB ports quantity | 1 |
| Volume control | Rotary |
| Warnings | Be careful when connecting to the mains. Keep the device away from water and moisture. Do not open the appliance housing there are live parts inside. |
| Weight | 8.2 kg |
| Width | 515 mm |
