





















Denver MRD-166 CD player Personal CD player Black, Grey
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: denver
- Κωδικός: WLONONWCROL33
- Βάρος(kg): 7.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 48.20cm x 37.60cm x 36.60cm
- EAN: 5706751051906
264,67€
Χωρίς ΦΠΑ: 213,45€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter frequency | 50 - 60 Hz |
| AC adapter included | Yes |
| AC adapter input voltage | 110 - 240 V |
| Audio formats supported | MP3 |
| AUX in | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Cassette deck | Yes |
| CD changer | No |
| Compatible memory cards | SD |
| Depth | 290 mm |
| Device type | Personal CD player |
| Digital tuner | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Headphone outputs | 1 |
| Height | 288 mm |
| Manual | Yes |
| MP3 playback | Yes |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Number of decks | 2 deck(s) |
| Playback disc formats | CD audio |
| Power source type | AC |
| Product colour | Black Grey |
| Quantity | 1 |
| Remote control included | Yes |
| RMS rated power | 4 W |
| Supported radio bands | DAB+ FM |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Weight | 6.9 kg |
| Width | 318 mm |
