













DENVER MIR-270B
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: denver
- Κωδικός: WLONONWCRBENK
- Βάρος(kg): 4.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 28.50cm x 47.00cm x 17.00cm
- EAN: 5706751063145
182,81€
Χωρίς ΦΠΑ: 147,43€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 -240 V |
| Antenna type | External |
| AUX in | Yes |
| Backlight | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Cables included | USB |
| Clock mode | 12h/24h |
| Compliance certificates | CE |
| DC input voltage | 12 V |
| Depth | 230 mm |
| Display diagonal | 6.1 cm (2.4") |
| Display type | LCD |
| Guarantee | F024M |
| Handle(s) | Yes |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Headphone outputs | 1 |
| Height | 140 mm |
| Integrated clock | Yes |
| Internet radio | Yes |
| Material | Wood |
| MP3 playback | Yes |
| Number of built-in speakers | 2 |
| On/off switch | Yes |
| Package depth | 285 mm |
| Package height | 170 mm |
| Package type | Box |
| Package width | 470 mm |
| Power consumption (standby) | 0.6 W |
| Power consumption (typical) | 24 W |
| Power source | DC |
| Product colour | Black |
| Projection | No |
| Radio type | Internet |
| Remote control included | Yes |
| Remotely operated | Yes |
| RMS rated power | 200 W |
| Speaker type | 1-way |
| Supported radio bands | DAB+ AM |
| Sustainability compliance | Yes |
| Tuner enhancements | Auto scan Auto tuning |
| Tuner type | Analog & digital |
| USB charging port | Yes |
| Volume control | Rotary |
| Weight | 3.92 kg |
| Wi-Fi | Yes |
| Width | 380 mm |
