





























Aiwa MSBTU-700DAB home audio system Home audio micro system 25 W Arctic blue, Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: aiwa
- Κωδικός: OAVAWAWIE0003
- Βάρος(kg): 10.95kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 32.30cm x 59.00cm x 37.60cm
- EAN: 8435256898491
264,53€
Χωρίς ΦΠΑ: 213,33€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Accessories included | 2 x Speaker cables, EU Certificates, Social Media Card |
| Alarm function | Yes |
| Antenna | Yes |
| Antenna type | Telescopic |
| Apple docking | No |
| Audio amplifier | Yes |
| Audio formats supported | MP3 |
| AUX in | Yes |
| Backlight colour | White |
| Backlight display | Yes |
| Batteries included | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth range | 10 m |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Broadcast band DAB | Yes |
| Cables included | AUX |
| Card reader integrated | No |
| Cassette deck | No |
| CD changer | Yes |
| CD player | Yes |
| CD-R playback | Yes |
| CD-RW playback | Yes |
| Clock function | Yes |
| Disc loading type | Tray |
| Display type | LED |
| Equalizer | Yes |
| Equalizer modes | Bass Treble |
| Ethernet LAN | No |
| External antenna input | Yes |
| FM antenna | Yes |
| FM antenna port | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Headphone outputs | 1 |
| Hi-Fi | Yes |
| ID3 Tag display | Yes |
| Impedance | 4 |
| Main unit dimensions (WxDxH) | 260 x 255 x 100 mm |
| Manual | Yes |
| Microphone connectivity | 6.3 mm |
| Microphone in | Yes |
| Motorized disc loader | Yes |
| MP3 playback | Yes |
| Number of speakers | 2 |
| On/off switch | Yes |
| Optical disc player | Yes |
| Package depth | 590 mm |
| Package height | 323 mm |
| Package weight | 10.9 kg |
| Package width | 376 mm |
| Power source | AC |
| Power source type | AC |
| Product colour | Black Arctic blue |
| Products per master (outer) case | 11 pc(s) |
| Products per shipping (inner) case | 1 pc(s) |
| Quantity | 1 |
| Radio Data System (RDS) | Yes |
| Remote control included | Yes |
| RMS rated power | 25 W |
| Sleep timer | Yes |
| Speaker dimensions (WxDxH) | 145 x 220 x 310 mm |
| Supported batteries | 2 x AAA |
| Supported radio bands | FM DAB+ |
| Type | Home audio micro system |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| USB charging | Yes |
| USB port | Yes |
| Volume control | Rotary |
| Wi-Fi | No |
| Wireless charging | No |
