







Aiwa MSBTU-550 home audio system Home audio micro system 50 W Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: aiwa
- Κωδικός: OAVAWAWIE0005
- Βάρος(kg): 8.39kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 29.00cm x 51.50cm x 32.50cm
- EAN: 8435256811810
168,34€
Χωρίς ΦΠΑ: 135,76€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Apple docking | No |
| Audio (L/R) out | 1 |
| Audio amplifier | Yes |
| Audio formats supported | MP3 |
| AUX in | Yes |
| Backlight colour | White |
| Backlight display | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth profiles | A2DP AVRCP |
| Bluetooth range | 10 m |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Cables included | RCA |
| Card reader integrated | No |
| Cassette deck | No |
| Depth | 231 mm |
| Disc loading type | Tray |
| Display type | LED |
| Equalizer | Yes |
| FM antenna port | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Headphone outputs | 1 |
| Height | 275 mm |
| Hi-Fi | Yes |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Main unit dimensions (WxDxH) | 270 x 247 x 116 mm |
| Motorized disc loader | Yes |
| MP3 playback | Yes |
| Number of decks | 1 deck(s) |
| Number of speakers | 2 |
| On/off switch | Yes |
| Optical disc player | Yes |
| Power source | AC |
| Power source type | AC |
| Preset stations | Yes |
| Preset stations quantity | 30 |
| Product colour | Black |
| Quantity | 1 |
| Remote control included | Yes |
| RMS rated power | 50 W |
| Speakers connectivity type | RCA |
| Supported radio bands | FM |
| Type | Home audio micro system |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| USB charging | Yes |
| USB port | Yes |
| Volume control | Rotary |
| Weight | 6.1 kg |
| Wi-Fi | No |
| Width | 154 mm |
