







Reloop RP-7000 MK2 Silver - DJ Turntable
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Reloop
- Κωδικός: WLONONWCRGIMX
- Βάρος(kg): 13.05kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 44.00cm x 53.60cm x 18.20cm
- EAN: 4043034163606
638,39€
Χωρίς ΦΠΑ: 514,83€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100-230 V |
| Built-in display | No |
| Depth | 354 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 144.6 mm |
| Housing material | Metal |
| Nominal speeds | 78 RPM 33 1/3 45 |
| Number of speeds | 3 |
| Operation | Manual |
| Pitch control | Yes |
| Platter material | Aluminium |
| Power consumption (typical) | 13 W |
| Product colour | Silver |
| Product type | DJ turntable |
| Shape | S-shaped tonearm |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | -55 dB |
| Start-up time | 0.2 s |
| Type | Direct drive DJ turntable |
| USB port | No |
| Weight | 11.7 kg |
| Width | 458 mm |
| Wow & flutter | 0.01% |
