

















Reloop RP-1000 MK2 DJ turntable Belt-drive DJ turntable Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Reloop
- Κωδικός: WLONONWCRGJ16
- Βάρος(kg): 7.08kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 55.00cm x 43.50cm x 46.50cm
- EAN: 4043034164184
277,26€
Χωρίς ΦΠΑ: 223,60€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 115/230 V |
| Anti-skating range | 0 - 7 g |
| Arm length | 23.1 cm |
| Brake system | Electronic brake |
| Braking time (max) | 1 s |
| Cover | Yes |
| Depth | 352 mm |
| Dust cover included | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Headphone out | Yes |
| Height | 144 mm |
| Motor brush type | Brushless |
| Motor type | DC motor |
| Nominal speeds | 33 1/3 45 |
| Number of speeds | 2 |
| Overhang | 1.6 cm |
| PC connected | No |
| Platter material | Aluminium |
| Power consumption (typical) | 10 W |
| Product colour | Black |
| Shape | S-shaped tonearm |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 50 dB |
| Start-up time | 1 s |
| Tonearm type | Statically balanced tonearm |
| Tracking angle | 3 |
| Type | Belt-drive DJ turntable |
| USB port | No |
| Weight | 5.7 kg |
| Width | 450 mm |
| Wow & flutter | 0.25% |
