
HP Poly CCX 400 Wall Mount Bracket
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: POLY
- Κωδικός: WLONONWCRPMNH
- Βάρος(kg): 1.70kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 27.00cm x 9.00cm x 17.00cm
- EAN: 0725272730706
218,15€
Χωρίς ΦΠΑ: 175,93€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Country of origin | China |
| Guarantee | G024M |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| UNSPSC-code | 31162313 |
