























LG S20A Black 2.0 channels 50 W
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: LG
- Κωδικός: WLONONWCRPRS6
- Βάρος(kg): 2.90kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 85.00cm x 11.60cm x 14.20cm
- EAN: 8806096469934
140,64€
Χωρίς ΦΠΑ: 113,42€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3D | No |
| Apple AirPlay 2 support | No |
| Audio decoders | Dolby Atmos Dolby Digital DTS Digital Surround |
| Audio output channels | 2.0 channels |
| Audio Return Channel (ARC) | Yes |
| AUX in | No |
| Batteries included | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth codec | SBC / AAC |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Built-in Chromecast | No |
| Built-in display | No |
| Card reader integrated | No |
| Compatible memory cards | Not supported |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Depth | 99 mm |
| Digital Living Network Alliance (DLNA) certified | No |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | No |
| Equalizer | Yes |
| Equalizer modes | AI Sound Pro, Game, Movie, Standard |
| Ethernet LAN | No |
| FM radio | No |
| Front speakers RMS power | 50 W |
| Guarantee | G024M |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4 |
| Height | 63 mm |
| LG technologies (AV/TV) | AI Sound Pro WOW Orchestra WOW Interface |
| Near Field Communication (NFC) | No |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Number of speakers | 2 |
| Optical disc player type | Not included |
| Package depth | 145 mm |
| Package height | 123 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 2.8 kg |
| Package width | 898 mm |
| Peak Music Power Output (PMPO) | 50 W |
| Power consumption (typical) | 15 W |
| Product colour | Black |
| Quick start guide | Yes |
| Remote control included | Yes |
| RMS rated power | 50 W |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Soundbar mode control | Yes |
| Soundbar speaker RMS power | 50 W |
| Soundbar weight | 2.2 kg |
| Subwoofer included | No |
| Supported radio bands | Not supported |
| TV Sound Share | Yes |
| Tweeter diameter | 1.6 cm |
| Tweeter impedance | 6 |
| USB port | Yes |
| Video formats supported | Not supported |
| Wall mountable | No |
| Wall mounting kit | No |
| Warranty card | Yes |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 2.2 kg |
| Wi-Fi | No |
| Wi-Fi ready | No |
| Width | 650 mm |
