



HECO VICTA ELITE 302 Speaker Black (2 PLTS)
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: HECO
- Κωδικός: GKSHCOGLO0019
- Βάρος(kg): 14.68kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 26.50cm x 72.50cm x 42.00cm
- EAN: 4029678458025
368,11€
Χωρίς ΦΠΑ: 296,86€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Audio output channels | 2.0 channels |
| Bass reflex | Yes |
| Binding post | Yes |
| Connectivity technology | Wired |
| Depth | 310 mm |
| Equalizer | No |
| Frequency range | 33 - 40000 Hz |
| Guarantee | F024M |
| Height | 352 mm |
| Housing material | MDF |
| Impedance | 8 |
| Magnet type | Ferrite |
| Number of drivers | 2 |
| Number of tweeter drivers | 1 |
| Number of woofer drivers | 1 |
| Peak Music Power Output (PMPO) | 150 W |
| Product colour | Black |
| Recommended amplifier power (max) | 150 W |
| Recommended amplifier power (min) | 30 W |
| Recommended usage | Speaker set unit |
| RMS rated power | 80 W |
| Sensitivity | 90 dB |
| Speaker enclosure | Reflex |
| Speaker placement | Tabletop/bookshelf Floor |
| Speaker type | 2-way |
| Tweeter | Yes |
| Tweeter diameter | 2.5 cm |
| Width | 202 mm |
| Woofer | Yes |
| Woofer diameter | 12 cm |
