
FireAngel HM-F-1EU fire alarm system
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: FireAngel
- Κωδικός: WLONONWCRPRSG
- Βάρος(kg): 2.86kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.00cm x 24.00cm x 35.00cm
- EAN: 0816317002664
112,40€
Χωρίς ΦΠΑ: 90,65€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Alarm decibels | 85 dB |
| Batteries included | Yes |
| Built-in display | No |
| Central control unit colour | White |
| Central control unit operating temperature (T-T) | 4 - 38 C |
| Central control unit storage relative humidity (H-H) | 0 - 93% |
| Central control unit storage temperature (T-T) | -20 - 60 C |
| Emergency audible alarm unit | Yes |
| Fire alarm control unit | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Heat detector | Yes |
| Number of smoke detectors | 30 |
| Power source type | AC, Battery |
| Reset button | Yes |
| Siren weight | 256 g |
| Smoke detector | Yes |
| Test button | Yes |
