



Fibaro RGBW Controller 2 Wireless Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: FIBARO
- Κωδικός: WLONONWCRALY5
- Βάρος(kg): 0.03kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 3.00cm x 6.50cm x 6.50cm
- EAN: 5902701701581
71,24€
Χωρίς ΦΠΑ: 57,45€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Connectivity technology | Wireless |
| Depth | 42.4 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 17.5 mm |
| Interface | RF Wireless |
| Operating frequency | 868.4 MHz |
| Package type | Box |
| Power source | DC |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Transmission distance | 50 m |
| Width | 36.9 mm |
| Wireless technology | Z-Wave |
