







Danfoss Ally
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Danfoss
- Κωδικός: WLONONWCROZFA
- Βάρος(kg): 0.26kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 11.50cm x 6.00cm x 11.00cm
- EAN: 5702425245015
111,84€
Χωρίς ΦΠΑ: 90,19€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Accuracy | 50 sec/month |
| Backlight display | Yes |
| Batteries required | Yes |
| Battery low indication | Yes |
| Battery type | AA |
| Built-in display | Yes |
| Child lock | Yes |
| Diameter | 5.5 cm |
| Display type | LCD |
| Easy to install | Yes |
| Easy to use | Yes |
| Energy saving mode | Yes |
| Frost protection | Yes |
| Guarantee | G024M |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Maximum water temperature | 90 C |
| Noise level | 30 dB |
| Open-window function | Yes |
| Operating frequency | 2400 MHz |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 C |
| Package weight | 250 g |
| Power consumption (typical) | 1.2 W |
| Product colour | White |
| Programmable | Yes |
| Remotely operated | Yes |
| Smart thermostat | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 65 C |
| Temperature control range | 5 - 35 C |
| Weight | 198 g |
| Wireless connection | Yes |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Works with the Google Assistant | Yes |
