











Aqara WS-EUK02 light switch Polycarbonate (PC) White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Xiaomi
- Κωδικός: WLONONWCRAYM7
- Βάρος(kg): 0.22kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 9.00cm x 6.00cm x 9.00cm
- EAN: 6970504214781
62,64€
Χωρίς ΦΠΑ: 50,51€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Buttons quantity | 2 |
| Connected load | 3 W |
| Control type | Wireless |
| Depth | 86 mm |
| Easy to install | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 37.5 mm |
| Housing material | Polycarbonate (PC) |
| Illuminated on/off switch | Yes |
| Installation type | Screws |
| Instruction sheet | Yes |
| Learn button | Yes |
| LED colour | Blue |
| LED indicators | Status Stand-by |
| Mounting type | Wall |
| On/off switch | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 C |
| Power source | AC |
| Product colour | White |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rated current | 8 A |
| Rated voltage | 250 V |
| Remotely operated | Yes |
| Storage temperature (T-T) | 0 - 95 C |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Suitable for outdoor use | No |
| Width | 85.8 mm |
| Wireless technology | ZigBee |
