



















Ruijie Networks RG-EST350G bridge/repeater Network bridge 1000 Mbit/s White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Ruijie
- Κωδικός: WLONONWCRPBN1
- Βάρος(kg): 2.53kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 39.50cm x 31.00cm x 10.50cm
- EAN: 6976915002658
452,03€
Χωρίς ΦΠΑ: 364,54€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Antenna design | Internal |
| Antenna gain level (max) | 16 dBi |
| Antenna included | Yes |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Compliance certificates | CE |
| Connectivity technology | Wireless |
| DC input voltage | 12 V |
| DC output current | 1 A |
| DC output voltage | 12 V |
| DHCP server | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 3 |
| Ethernet LAN data rates | 10 100 1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN interface type | 10 Gigabit Ethernet |
| Frequency band | 2.4 - 5 GHz |
| Guarantee | G024M |
| International Protection (IP) code | IP55 |
| LED indicators | Signal strength Status System |
| Link aggregation | No |
| Maximum data transfer rate | 1000 Mbit/s |
| Maximum transfer distance | 5000 m |
| Mean time between failures (MTBF) | 400000 h |
| Modulation | BPSK 256-QAM |
| Mounting type | Wall/Pole |
| Number of users | 200 user(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | -30 - 55 C |
| Package depth | 165 mm |
| Package height | 107 mm |
| Package weight | 910 g |
| Package width | 276 mm |
| PoE+ Injector(s) | Yes |
| Power consumption (max) | 24.4 W |
| Power over Ethernet (PoE) voltage | 24 V |
| Power source type | DC, PoE |
| Power supply included | Yes |
| Product colour | White |
| Product type | Network bridge |
| Remote control function | Yes |
| Reset button | Yes |
| Security algorithms | WMM WPA-PSK |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 C |
| Surge protection | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Transmission gain | 2 - 16 dB |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Web-based management | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi Multimedia (WMM)/(WME) | Yes |
