





Auerswald TFS Dialog 212 Aluminium
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Auerswald
- Κωδικός: WLONONWCROXWI
- Βάρος(kg): 0.43kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.00cm x 16.40cm x 5.80cm
- EAN: 4019377900529
367,88€
Χωρίς ΦΠΑ: 296,68€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Buttons quantity | 2 |
| Compliance certificates | CE |
| Connectivity technology | Wired |
| Depth | 16 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 153 mm |
| Indoor unit included | No |
| International Protection (IP) code | IP22 |
| Keypad illumination | Yes |
| Operating temperature (T-T) | -20 - 50 C |
| Outdoor unit included | Yes |
| Outdoor units quantity | 1 |
| Placement | Wall |
| Product colour | Aluminium |
| Speakerphone | Yes |
| Weight | 360 g |
| Width | 104 mm |
