





















Eufy Security, eufyCam 2 Pro Wireless Home Security Camera System, 365-Day Battery Life, HomeKit Compatibility, 2K Resolution, IP67 Weatherproof, Night Vision, 2-Cam Kit, No Monthly Fee
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Anker
- Κωδικός: WLONONWCRANWD
- Βάρος(kg): 1.85kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 17.20cm x 25.70cm x 15.50cm
- EAN: 194644020798
315,66€
Χωρίς ΦΠΑ: 254,57€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Alert notification type | Text alert message |
| Audio system | 2-way |
| Bluetooth | No |
| Built-in HDD | No |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in siren | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Cables included | AC, LAN (RJ-45), Micro-USB |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Digital zoom | 8x |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Field of view (FOV) angle | 140 |
| Form factor | Bullet |
| Guarantee | F024M |
| Harmonized System (HS) code | 85258900 |
| Height | 57 mm |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| Length | 106.7 mm |
| Live view | Yes |
| Manual | Yes |
| Maximum resolution | 2048 x 1080 pixels |
| Motion sensor | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Mounting type | Wall |
| Night vision | Yes |
| Night vision distance | 7.5 m |
| Number of cameras | 2 |
| Number of sensors | 1 |
| Operating temperature (T-T) | -20 - 50 C |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7") |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| Power source type | AC, Battery |
| Product colour | White |
| Remote viewing | Yes |
| Supported video modes | 1080p |
| Type | IP security camera |
| USB port | Yes |
| Video compression formats | H.265 H.264 |
| Virtual assistant | Amazon Alexa & Google Assistant |
| Warnings | Avoid direct contact with water to prevent electrical damage. Ensure that the product is properly installed and protected against falling. The product contains electronic components do not dispose of with the normal household waste. |
| Weatherproof | Yes |
| Weight | 362 g |
| Wi-Fi | Yes |
| Width | 57 mm |
| Zoom capability | Yes |
