











Ubiquiti UP-SENSE smart home multi-sensor Wireless Bluetooth
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: UBIQUITI
- Κωδικός: WLONONWCRPPT5
- Βάρος(kg): 0.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 4.80cm x 16.70cm x 22.10cm
- EAN: 0810010070036
95,30€
Χωρίς ΦΠΑ: 76,86€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery technology | Lithium |
| Battery type | CR123A |
| Certification | FCC, IC, CE |
| Connectivity technology | Wireless |
| Diameter | 2.4 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 83.5 mm |
| Housing material | Polycarbonate (PC) |
| Manual | Yes |
| Measuring parameters | Motion Temperature Humidity |
| Mounting type | Wall |
| Operating frequency | 2400 MHz |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 45 C |
| Power source | Battery |
| Product colour | White |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight | 50.2 g |
| Wireless technology | Bluetooth |
