

























Smoke Detector Nedis SmartLife WIFIDS21WT3 3 pcs
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: nedis
- Κωδικός: WLONONWCRIAIX
- Βάρος(kg): 0.34kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.10cm x 10.20cm x 9.80cm
- EAN: 5412810464593
104,50€
Χωρίς ΦΠΑ: 84,27€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Alarm decibels | 85 dB |
| Compatible battery sizes | CR123A |
| Connectivity technology | Wireless |
| Depth | 29 mm |
| Detector type | Air-sampling detector |
| Guarantee | F024M |
| Height | 76 mm |
| Housing material | Plastic |
| Input voltage | 3 V |
| LED light | Yes |
| Manual | Yes |
| Mobile app support | Yes |
| Mobile operating systems supported | iOS Android |
| Number of batteries supported | 1 |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 50 C |
| Power source | Battery |
| Product colour | White |
| Quantity per pack | 3 pc(s) |
| Test button | Yes |
| Weight | 87 g |
| Wi-Fi | Yes |
| Width | 76 mm |
| Wireless connection | Yes |
