













Asustor Xpanstor 4 AS5004U disk array Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: ASUSTOR
- Κωδικός: WLONONWCRPOOE
- Βάρος(kg): 2.67kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 21.00cm x 32.40cm
- EAN: 4710474831548
485,11€
Χωρίς ΦΠΑ: 391,22€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Cables included | USB Type-C AC |
| Certification | FCC, CE, VCCI, BSMI, C-TICK, BIS, KCC, EAC |
| Control type | Buttons |
| Cooling | Yes |
| Depth | 230 mm |
| Device class | Home & Home Office |
| Fan diameter | 12 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 170 mm |
| Hot-swap drive bays | Yes |
| Internal | No |
| Maximum supported storage capacity | 88 TB |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Number of storage drives supported | 4 |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 C |
| Power consumption (typical) | 24.68 W |
| Power supply unit (PSU) capacity | 90 W |
| Product colour | Black |
| RAID levels | JBOD 5 1 10 6 0 |
| Storage drive sizes supported | 3.5" 2.5 |
| Storage drives installed | No |
| Supported storage drive interfaces | Serial ATA III |
| Supported storage drive types | HDD & SSD |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| USB connectivity | Yes |
| Weight | 2.03 kg |
| Width | 174 mm |
